محصولات برند لایف

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

شرکت لوازم خانگی لایف مجموعه‌ای است که می‌کوشد در هیاهو و سیطره‌ی تفکرات بازدارنده و منفی تحریم‌های اقتصادی و سیاسی، راه خود را در مسیر پیشرفت و رسیدن به قله‌های رفیع تولید در حوزه‌ی لوازم خانگی هموارسازد. مسیری که طی طریق در آن اگر توانی بیشتر از توان نظامی یک ملت نیازمند نباشد، قطعا کمتر از آن نخواهد داشت.

در جهان پر التهاب اسم‌ها و رسم‌ها، رنگ‌ها ، طرح‌ها و استیلای دانش روز که به نقش صنعت رنگ و بویی تازه داده، همت بلند داشتن و با غول تحریم‌ها جنگیدن و سری درآوردن در این هفتاد سر پرسودای پر زر و سیم، کاری‌ست کارستان که این مجموعه نو پا سعی نموده به مدد اراده آهنین فرزندان وطن پرافتخار خود بدان دست یابد.

مهم‌ترین رکن در تولید هر محصولی، فارغ ازنوع تولید که قاعدتا بر پایه نیاز شکل می‌گیرد، توان، زمان و انگیزه تولید(که عمدتا مسائل مالی یا احساسی مثل بالا بردن غرور ملی است)می‌باشد. لایف کوشیده سبد کالایی مناسبی بر پایه توان و چشم‌انداز بلند مدت خود تهیه نماید. تولیداتی که نمودار روز افزون و چشم‌گیر داشته و تمرکز.خود را بیشتر بر پایه تولیدات جدید که منطبق بر نیاز روز جامعه است نهاده است.
لایف متشکل است از، بیش از هزاران نفر نیروی کار که با واسطه یا به شکل مستقیم با این مجموعه همکاری می‌نمایند، عددی که به لطف و مدد پروردگار هر روز در حال افزایش است.
تیم فروش مجرب که بیش از صدها نیرو در دفتر این مجموعه در حال انجام وظیفه می‌باشند.‌
تیم فروش فروشگاهی با هزاران نیرو، همیشه آماده خدمت به هم میهنان خود است.
و تیم تولید که به شکل پراکنده در شهرهای مختلف با تمام توان به کار تولید مشغول است.